2015 Dekorasyon Fikirleri

2015 Dekorasyon Fikirleri

0 34

[ads1]Evlerimiz ve ofislerimiz uzun zaman geçirdiğimiz bizlerle bütünleşmiş mekânlardır. Dekorasyon ise yaşadığımız ortamda, yaşamımızı kolaylaştıran eşya ve objelerin diziliş biçimidir denilebilir. Bu diziliş mobilya mağazalarındaki diziliş anlamı taşımamalıdır elbette. Dekorasyon sadece eşya da değildir ayrıca, duvarların badanası veya döşemesi, zemin çeşitliliğinden perdelere, mobilyalardan halılara ve tabi avize ve apliklere kadar geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

İşte 2015 Dekorasyon Fikirleri

Bütüne önem vererek renk uyumuna dikkat ederek hatta ara renklerle farklılık yaratarak şık bir dekorasyon gerçekleştirsek de canlı çiçeğin olmadığı bir dekorasyon takı ve aksesuarsız dümdüz bir elbiseye benzer. Yapay çiçekler ve kurutulmuş çiçekler ortamın enerjisini düşüreceğinden kesinlikle evlerinizde bulundurmanız önerilmez. Yatak odası hariç evin her köşesinde canlı çiçek bulundurmak olağan üstü hareket sağlayacaktır.

Aydınlanma sistemi de çok önemlidir ancak; parlak spot ışıkları, abartılı sarkıt avizeler, aşırı loş ya da aşırı parlak aydınlatmalar önerilmemektedir. 2015 yılı daha gizemli aydınlatmalardan yana olacaktır. Lokal aydınlatmalar 2015 e [ads2]damgasını vuracaktır. Stor perde konforu; renkli, zebra, çiçekli ve minik motiflerle camları süslemeye devam edecektir.

Dekorasyon yaşam standartlarımızı ve hayata bakış açımızı yansıtacağından evimizi hangi tarzla döşersek döşeyelim, yardımcı dekoratif objelerde taçlandırmalıyız ve tabi alakasız objelerden de kaçınmalıyız. Kilim ve minder ağırlıklı şark köşeleri, bakır obje ve aksesuarlarla zenginleştirilerek köşeler hazırlamak bu yılda trendler arasında yerini alacak ve antika merakı tavan yapacaktır.

Bunu Okuyan Bunları da Okudu

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.