2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

1 1401
gelin-saçı-modelleri-2015
gelin-saçı-modelleri-2015

Gelinlik kızların küçüklüklerinden beri hayallerini kurdukları şeylerden birisidir. En mutlu günlerinden biri olan düğün günlerini en iyi şekilde geçirmek istemeleri konusunda da haklıdırlar. Bunun içinde o güne her şeyden çok hazırlanırlar. Düğün gününüzde gelinliğiniz kadar gelin saçınız da büyük önem taşımaktadır. Duvak, el çiçeğiniz, saçınız her şeyinizle gelinliğinizi tamamladığınız için her şeyi en iyi şekilde seçmeniz gerekir. her yıl değişen gelin saç modelleri bulunmaktadır. 2015 gelin saç modellerini incelediğimizde de dağınık topuz modelleri büyük ilgi görecektir. Saç yapınız sert ve her şekle giriyorsa bu dağınık topuzunuz daha rahat yapılacak ve sizlerde çok kolay kullanabileceksiniz.
2015 gelin saç modellerine baktığımız da her yıl gibi 2015 gelin saçlarında da sadelik önemlidir. Sadelik her yıl hiç değişmeyecek olup, ilerleyen zamanlarda fotoğraflarınıza baktığınız da yine kendinizi güzel bulacaksınız. Gelin saç modellerine bir diğer seçenek de bohem tarzını yansıtan açık veya doğal saç yapınıza çiçekten taç veya saçlarınızın araya çiçek yerleştirip, güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Güzel bir görüntünün yanında romantik bir saç modeli olacaktır.
2015 gelin saç modellerini tamamlayan bir diğer şeyse taçlardır. Taç seçiminiz ne kadar iyi olursa kullanacağınız saç modeli de o kadar iyi olacaktır. Gelinliğiniz sade ve saçınızı da sadelikten yana kullandıysanız tacınızı da sade seçmeniz sizleri daha zarif gösterecektir. 2015 yılında taç yerine saç örgü modelleri de oldukça çok kullanılmaktadır. Örgü aralarına yerleştirilen çiçeklerle şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu çiçekler el çiçeğinizle aynı olup, uyumu yakaladığınız takdir de daha zarif göstereceksiniz. Saç modelinizi gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun seçmeye de dikkat etmelisiniz. Bir kır düğünü yapıyorsanız saç modelinizin ağır bir topuz olması da pek uygun olmayacaktır.

Bunu Okuyan Bunları da Okudu

1 Yorum

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.