Apple iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Apple iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak ?

0 31

Her teknoloji takipçisinin merakla beklediği Apple iPhone 6 çıkış tarihi hakkında yeni gelişmeler yaşandı.Apple şirketinin yeni amiral gemisi olan Iphone 6 , kullanıcılarını meraklandırmaya devam ediyor.Apple , telefon modellerini genelde sonbahar aylarında piyasaya sürmesi nedeniyle , iPhone 6 için de aynı şeyleri söylemek mümkün.

Bu zamana kadar gelen bilgilere göre , iPhone 6 iki değişik modelde piyasaya sunulacak.Bunlardan birincisi 4.7 inç , diğeri ise 5.5 inç olacak.İnternet aleminde yayılan prototiplerden anladığımız kadarıyla , Apple olağan tasarımını yine koruyacağa benziyor.

apple-iphone6-cikis-tarihi

[lightbox full=”http://www.tonlabilgi.com/wp-content/uploads/2014/08/apple-iphone6-cikis-tarihi.png”]Resmin Büyük Hali[/lightbox]

Apple geçtiğimiz günlerde iPhone 6 tanıtımını yapacağı tarihi açıkladı.”Keşke , daha fazlasını söyleyebilseydik..” sloganıyla , tanıtım tarihini duyuran Apple , müşterilerini bu konuda meraklandırmaya devam ediyor.Bu tanıtım organizasyonunun tarihi de 9 Eylül 2014 olarak açıklandı.Yani Eylül ayının 9’unda Apple , iPhone 6 ‘yı insanlara tanıtacak ve bu tanıtımdan kısa bir süre sonra da piyasaya sürecek.

iPhone 6’nin Türkiye’ye gelmesi en azından resmi yollarla biraz zaman alabilir.Bu yüzden yeni iPhone’u almayı düşünenler biraz daha bekleyecek gibi gözüküyor.Fakat yurt dışından kendi imkanlarınızla da getirtebilirsiniz.

Tonla Bilgi .Com uyarıyor…

Fırsatçılık yapmaya çalışan kişiler , replika , çin malı (çakma) telefonları orjinal iPhone 6 diye tanıtarak size satmaya çalışabilirler.iPhone 6 daha resmi olarak piyasaya sürülmedi.9.9.2014 tarihinde tanıtımı yapılacak , ve bir süre sonra belli ülkelerde piyasaya sürülecek.Türkiye’ye gelmesi tahminimce Kasım , Aralık aylarını bulabilir.Bu yüzden orjinal iPhone 6 diye tanıtılan cihazları lütfen satın almayınız.

Fiyatına gelecek olursak , iPhone 5s ilk çıktığı zamanlar Türkiye’de yaklaşık 3200 TL civarı satışa sunulmuştu.iPhone 6 için de aynı şeyi söylemek mümkün olabilir.Tabi zamanla fiyatlar düşecek ve taşlar yerine oturacaktır.

iPhone 6 ile ilgili son gelişmeleri tonlabilgi.com ‘dan takip edebilirsiniz.

Güncelleme:
Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus olarak 2 adet telefon piyasaya sürdü. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.