Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama 2015

Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama 2015

1 63
Bağkur hizmet dökümü sayfası

Bağkur hizmet dökümünüze ulaşmak artık eskisinden çok daha kolay. Artık Bağkur Hizmet Sorgulamalarınıza ulaşabilmek için SGK’nın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. SSK’ya ait resmi site olan ssk.gov.tr adresine giriş yaparak burada yer alan menülerden dökümünüzü bulabilirsiniz.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU Hizmet Dökümü almak için 2 metod var. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU Hizmet Dökümü almak arzulayan yurttaşlara en basit biçimde 4A Hizmet Bilgisi, 4B Hizmet Bilgisi dökümü iyi mi alınacağı aşağıda tanım edilmiştir. A. T.C. No ile SOSYAL GÜVENLİK KURUMU (SSK) Hizmet Dökümü Sorgulama Hizmet dökümü yapmak arzulayan bir çalışan T.C. numarası ile Sosyal Güvenlik Kurumunun resmi web sitesinden hizmet dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz. 1. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Sosyal Güvenlik Kurumunun resmi web sitesini açın. 2. T.C numarası ile sorgulama yapacağımızdan T.C. butonuna tıklayın 3. Kişi Bilgisi Sorgulama ekranından T.C. numaranızı ve kimlik bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurun. 4. Açılan sayfada üst menülerde bulunan “HİZMET” başlığı altından 4A Hizmet Bilgisi ‘ne yada 4B Hizmet Bilgisi’ne ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama’yı E-Devlet internet sitesi üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile de yapabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kardeşim cailou e7ok seiyo o yfczden bu silrteee giriyorum kardeşim cailo ya bayılıyo bildiniz delisi e7o seviyo her gfcn bi 30 40 bf6lfcm izliy .. rekor kırıcaz bf6yle giderse 🙂

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.