Bitkilerle Zayıflamak Mümkün Müdür ?

Bitkilerle Zayıflamak Mümkün Müdür ?

0 28

[ads1] Bireyler yaşamlarını sağlıklı ve formda kalarak geçirmek için dengeli beslenme felsefesini benimsemelidir. Ancak pek çok bireyin beklentisi yıllardır değişmiyor: kısa zamanda mucizevi bir şekilde kilolardan kurtulmak.

 Dengeli bir beslenme programına dâhil edeceğiniz bitkiler, zayıflamanızı hızlandıracak, mucize olmasa da kaybettiğiniz kilolar bir daha geri dönmeyecektir. Çünkü bitkiler yeni yağ oluşumunun önüne geçmektedir. Zayıflama amaçlı denenen bitki tohumları, kökleri, yaprakları ve tozları kullanıcıların olumlu sonuçlar almasını sağlamıştır.

Bitkilerin zayıflatmadaki en önemli etkilerinden biri iştahın kapanmasını sağlamalarıdır. Bunun yanı sıra bitkiler metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırmada birebirdir. Yakılan yağların bir daha geri dönmemesini sağlarlar. Cildi gençleştirip daha parlak bir görünüme kavuşmasında etkilidirler. Kadınların en büyük problemlerinden biri olan selülitlerin giderilmesini ve zayıflarken bir yandan da vücudun sıkılaşmasını sağlarlar.

Diyet programınıza, zayıflamaya yardımcı bitki çaylarını mutlaka dâhil etmelisiniz. Bu bitki çaylarının başında şüphesiz ki yeşil çay gelmektedir. Yeşil çay antioksidandır, kolestrolü düşürür, metabolizmayı hızlandırır ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Zayıflamaya yardımcı bir [ads2] diğer bitki ise mate bitkisidir. Mate, metabolizmayı hızlandırır ve kabızlığa iyi gelir. Biberiye idrar yollarını temizleyerek vücut şişkinliklerini önler.

Funda yaprağı ve kiraz sapı vücudunuzda yağ birikmesini engellediği gibi idrar söktürücü özelliği ile ödem atmanızı sağlar. Kekik çayı ile vücudunuzdaki fazla yağı ter yoluyla atabilirsiniz. Dut yaprağı ve tarçın kabuğu şekerinizi dengeleyerek insülin direncinizi kontrol altına alır.

Hızlı Kilo Vermenin Püf Noktaları !

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.