Gelin Aksesuarları

Gelin Aksesuarları

0 41
Gelin Aksesurları

Düğün gününüz sizler için özel bir gündür. Bu özel gününüzde kendinizi güzel görmek istemeniz en doğal hakkınızdır. Bu günde giyeceğiniz gelinlik kadar, düğün mekanınız veya gelin aksesuarlarınızda büyük önem taşımaktadır. Gelin aksesuarları dendiğinde aklımıza sadece el çiçeği tacınız gelmektedir. Bunlarda bulunmakla birlikte gelin arabası süslemeleri de bunlara dahildir. 2015 gelin aksesuarlarını incelediğimizde sizlere en önemli gelen duvağınız bulunmaktadır. Duvak seçiminizi gelinliğinizin modeline uygun şekilde seçmeniz sizleri mutlu edecektir. Eğer gelinliğiniz kabarık ve ihtişamlı bir gelinlik ise sade bir duvak tercih etmelisiniz. Bu durum tam tersi ise gelinliğiniz sade ise duvağınızda biraz hareket olması sizleri daha güzl gösterecektir.
2015 gelin aksesuarları arasında bir diğer önemli öğe gelin el çiçeğidir. Gelin el çiçeğinde bu yıl büyük değişiklik göstermektedir. Küçük güllerden ve iki renkten oluşan el çiçekleri bulunmaktadır. El çiçeğinizle uyum yakalamak adına el çiçeğinizden yapılan taçlar bulunmaktadır. Bu taçların zarif görünüşleri ile özellikle kır düğünlerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Çiçek taçlar tercihiniz arasında değilse değerlendireceğiniz birden fazla taç modelleri de bulunmaktadır. Bu taç modellerini de gelinlik modellerinize uygun seçmeniz önemlidir.
2015 gelin aksesuarları arasında gelin ayakkabıları da bulunmaktadır. Bu yıl özellikle tercih edilen modellerden birisi de özel tasarımlı boyama gelin ayakkabıları çoğunlukla tercih edilmektedir. Ayakkabı üzerindeki boyamalar şirin bir görüntü oluşturmaktadır. İsteğe göre de ayakkabı üzerlerine çiftler isimlerini yazdırabilirler. Diğer modellere bakıldığında dantelli incili kısa bot tarzında ayakkabılarda kullanılmaktadır. Bu tür ayakkabıların iplerini el çiçeğinize uygun kurdelelerle tasarlamanız da görünüş olarak uyumlu olmanızı sağlayacaktır. Sadelikten yana olan gelinlerimiz içinde hafif topuklu üzerleri incili ayakkabı modelleri de oldukça çok tercih edilmektedir. Oldukça rahat bir ayakkabı modellerinden de birisidir.

EN GÜZEL AKSESURLAR

Bunu Okuyan Bunları da Okudu

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.