Kadınlar İlk Olarak Erkeklerin Neresine Bakarlar ?

Kadınlar İlk Olarak Erkeklerin Neresine Bakarlar ?

0 478

[ads1] Hiç merak ettiniz mi kadınlar ilk olarak erkeklerin neresine bakarlar  ? diye.Cevabınız evet ise yazımızın devamını şiddetle okumanızı tavsiye ediyorum.
Hepimiz  bir buluşmaya gitmeden önce ve buluşma esnasında elimizden geldiğince karşıdakini etkilemek için çabalarız.Gerek kıyafetimiz, gerek kişisel temizliğimiz gerek ise saçlarımız ile.Fakat bunlardan bazıları vardır ki karşımızdaki kişide ilk intibayı iyi tutmak için hayati öneme sahiptir.Bir ilişkiye başlamaya karar verme sürecinde ilk intiba çok önemlidir.Karşınızdaki kişi sizinle bir ilişki sürdürüp sürdürmeyeceği kararını o ilk 10 dakikada verebilir.

1- Dişleriniz

Happy man with healthy white teeth
Dişleriniz çok önemlidir.Karşınızdaki kişiye ilk intibayı güzel verebilmek için dişleriniz temiz olmalı.Bu yüzden buluşmaya gitmeden önce diş temizliğinize çok önem vermelisiniz.Sigara kullanıyorsanız , diş parlatıcı alabilirsiniz.

2-Gözleriniz

gözler
Gözler yalan söyleyemez derler ya , gözler de en az dişler kadar önemlidir.Karşınızdaki gözlerinize bakarak sizin özgeçmişinizi bile okuyabilir.Eğer öyle bir yeteneği varsa.Bu yüzden karşınızdakiyle sürekli göz teması kurarak , özgüveninizi kanıtlamalısınız.

3-Vücut tipiniz

vücud-tipi
Önemli olan iç güzellik dense de , dış güzelliğiniz karşınızdaki kişinin beklentisini karşılamaz ise , vay halinize ! Bu yüzden dış güzelliğinize de önem vermelisiniz.Kilonuz , boyunuz , vücut şekliniz karşınızdaki insanın ilk bakacağı özelliklerinizden biridir.Örneğin , çok kısa ya da çok uzun boylu olmanız , fazla kilolu ya da zayıf olmanız direk göze batacaktır.Bu yüzden fit bir vücuda sahip olmak son derece yararlıdır.

4-Giyim tarzınız

giyimtarzı
Gelelim diğer bir önemli unsura.Giyim tarzınız ,  kişiliğinizi yansıtmada en etkili faktördür.Bu yüzden modayı takip etmeli , çok abartılı ya da çok sade giyinmemeye özen göstermeliyiz.Karşınızdaki bir hanımefendi olduğunu da unutmadan ,ne  kahveye ne de iş görüşmesine gider gibi  giyinmemeliyiz.Kıyafetlerinizin marka ya da pahalı olmasına değil, temiz ve ütülü olmasına özen gösterin.Özellikle de ayakkabılarınıza çok özen gösterin.

5- Son olarak ta konuşma şekliniz

konuşan-adam
Karşınızdaki insanın ilk dört madde için puanınızı vermesi en fazla 3 dakika sürecektir.Kötü bir intiba bıraktıysanız , konuşmanızla bunu telafi [ads2] edebilir , iyi bir intiba bırakmışsanız da yine konuşmanızla bunu pekiştirebilirsiniz.Kesinlikle ilk buluşmada argo , küfür v.b. içeren sözcükler kullanmayın.Kadınlar kendisini güldüren erkeklerden hoşlanır evet ama palyaçolarla da sadece eğlenirler.Bu yüzden bunun ayarını iyi tutturun.Ne fazla komik olmaya çalışın ne de fazla ciddi.Karşınızdakini dinleyin ,ne çok az konuşun ne de fazla.

Sizin de ekleyecekleriniz varsa yorumunuzu bırakabilir , Bilgi Gönder kısmından bize gönderebilirsiniz.

Bunu Okuyan Bunları da Okudu

Koka Kola Gerçekleri

0 675

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.