Sarı Saç Rengi Modelleri

Sarı Saç Rengi Modelleri

1 225

Sarışınlar için birçok uygun sarı saç rengi modelleri mevcut çünkü saç tonu açık olunca ortaya çıkan doğru bir model seçimiyle güzel bir görünüm ortaya çıkıyor. Özellikle birkaç model dışında sarışınlara her model yakışıyor. Önemli olan size yakışan modeli bulmak. Sarışınlara en çok yakışan modellerden biri de su dalgasıdır.

Özellikle küllü sarı ve bal rengi tonlarında daha hoş görünüm veriyor. Saçların açık ve salaş olarak dalgalı biçimde uzanması hoş bir görünüm veriyor ve saçtaki tonların ortaya daha çok çıkmasını sağlıyor. Örgü saç modeli koyu renklerin tercih etmediği fakat sarışınlarda rengi ortaya çıkaran harika bir görünüm veriyor ve en çok tercih edilenler arasında örgü geliyor.

Balerin topunuzun kendini gösterdiği tek saç tonu sarı tonlarıdır. Sarışınların saç tonları açık renkte olduğu için balerin topuzu dikkat çekmektedir. Yukarıdan bağlanan bir atkuyruğu ve uzanan sarı saç harika bir görünüm verecektir.

Sarışınları özellikle genç gösteren saç modeli su dalgasıdır. Dalgalı saç günlük hayatta da kullanabileceğiz sizi şık ve sade gösteren ve özellikle sarışınlarda saçtaki renklerin tonlarını ortaya çıkartan bir saç modelidir. Bunun yanısıra örgü saç modeli günlük hayatta herkesin tercihi olan fakat sarışınlarda daha çok belli olan ve saç rengini gösteren güzel bir saç modelidir.

Sarışınlara hemen hemen her saç modeli yakışır çünkü saç rengi açık olduğunda doğal olarak dikkat çekici olursunuz ve size yakışan doğru saç modeliyle dikkatleri daha fazla üstünüze çekersiniz.

Sarışın bayanlar genelde çok alımlı olmaktadır ve dikkat edici özelliklere sahiptirler. Sarışın bayanlarda ince telli saçı olanlar da vardır, kalın telli saça sahip olanlar da. Seyrek veya gür saçlara göre de değişik modeller uygulanmaktadır. Ayrıca yüz yapısına göre de saç şekli belirlenmektedir. Dolgun yüz hatları ya da zayıf ve kemikli yüz hatları da saç modelleri için bir kriterdir.

Sarışın bayanlar açık tenli olduğu için saçla birlikte makyajlarına da özen göstermeleri gerekmektedir. Gür saçlı sarışın bayanlar saçlarına kat vermemesi daha uygun olur. Ancak ince telli seyrek saçlarda hareketli saç kesimleri daha güzel durmaktadır. Ayrıca bu, saçlara su dalgası gibi hareketli ve doğal görünüm sağlanmaktadır.

Kahkül ve yanda perçem de hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Uzun saçlara geniş kahkül sarışın bayanlarda ayrı bir hava yaratmaktadır. Uzun saçlarda ayrıca dağınık topuz hoş bir görüntü yaratmaktadır. Sarışın bayanlarda saça bir ton koyu gölgede hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Çok kısa saç tercihi ise sarışın bayanlarda güzel olmaktadır. İri dalga şeklinde işlem yapılması sarı saçta hoş durmaktadır.

Uzun saçlarda ayrıca dolgun bir yüze sahip olan bayanlarda dümdüz saç güzel olmaktadır. Düz saç ayrıca sıkı bir şekilde arkadan atkuyruğu şeklinde model yapılmaktadır. Sarışın bayanlarda örgü topuz modeli güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca Kahve sarı saçlarda asimetrik bir kesimde değişik bir görüntü oluşturmaktadır.

1 Yorum

Yorum Yaz