Trend Ayakkabı Modelleri 2015

Trend Ayakkabı Modelleri 2015

0 469
Trend Ayakkabı Modelleri 2015

Sezonun trend saç modelleri, elbiseler olduğu gibi ayakkabıda da trend modeller bulunmaktadır. Bayanlar ayakkabı tutkunları oldukları için trend ayakkabı modellerine de önem vermektedir. 2015 ayakkabı trend modelleri ilkbahar ve yaz sezonuna uygun olarak örnek verecek olursak bağcıklı ayakkabılar büyük önem taşımaktadır. Dekolteli bir tasarıma sahip olması da dikkat çekiciliği arttırmaktadır. Bir örnek daha verecek olursak bilekten bağlı ayakkabı modelleri çok kullanılmaktadır. Bu ayakkabı modeli bacak boyu kısa olanların, boyunu daha da kısa göstereceği için tercih etmemeleri gereken bir ayakkabı modeldir. Cut-out ayakkabı modelleri de farklı tasarıma sahip olup, ayağın farklı yerlerindeki dekolteleri ile ilgi çekici bir ayakkabı modelidir.

 

2015 ayakkabı trend modellerini incelediğimizde diz üstü çizmeler de bulunmaktadır. Düz ve lastik tabanlı olanları daha spor giyinmeyi sevenler için oldukça önemlidir. Dolgu topuklu ayakkabılar ve düz ayakkabılar da trend ayakkabı modelleri içerisindedir. Son yılların gözde ayakkabılarından biri olan kalın topuklu ayakkabılar eski zamanların çağrıştırdıkları gibi büyük beğeni kazanmıştır. Kısa topuklu ayakkabılarda trend ayakkabı modellerindendir. Hafif topuklu olup, babet tarzında ayakkabılarda bulabilirsiniz. Maskülen ayakkabılar genç kızların beğenisini kazanmış bir ayakkabı modelidir. Parlak rugan tarzındaki bu ayakkabılar oldukça rahat olmalarıyla da tercih edilmektedir.

2015 ayakkabı trend modelleri ilkbahar ve yaz sezonu olarak düşünürsek metalik ayakkabılar, kısa topuklar çoğunlukta kullanılmaktadır. Ayakta da çok şirin bir görünüme sahiptirler. Transparan ayakkabılarda çok kullanılan ayakkabı modellerindendir. Bağcıklı (lace up) ayakkabılar da trend ayakkabı modellerindendir. Tercihinize göre babet, topuklu ve çizme modelleri bulunmaktadır. Sivri burunlu ayakkabılar önceki yıllardaki gibi bu yıllarda da çok kullanılacaktır. Özellikle babetler de çok göreceksiniz. Farklı tasarım topuklu ayakkabılar da bulunmaktadır. Bu tarz ayakkabılar her zevke hitap edebilecek bir ayakkabı değildir. Özel günler için tasarlanabilir.

Yorum Yok

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.